poniedziałek, 24 czerwca, 2024
spot_imgspot_img

Top 5 Artykułów

spot_img

Zobacz również

Świąteczne Spotkanie Opłatkowe w Komendzie Powiatowej Policji w Sandomierzu

Na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym zgromadzili się przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu, w tym funkcjonariusze, pracownicy cywilni, emerytowani policjanci, a także specjalnie zaproszeni goście. Wśród nich byli zarówno przedstawiciele lokalnych władz, jak i duchowni, którzy wspólnie celebrowali to wydarzenie, składając sobie nawzajem życzenia i dziękując za pełnioną służbę w minionym roku.

Wśród obecnych na spotkaniu byli między innymi inspektor Ryszard Komański, komendant powiatowy policji, biskup sandomierski Krzysztof Nitkiewicz, starosta Marcin Piwnik, a także inne osoby z lokalnego samorządu, prokuratury, straży pożarnej oraz przedstawiciele sąsiednich gmin i stowarzyszeń współpracujących z policją. Celem spotkania było odpoczęcie od codziennych obowiązków i wspólne celebrowanie przedświątecznego czasu.

Podczas uroczystości inspektor Komański podziękował wszystkim za ich zaangażowanie w pracy na rzecz bezpieczeństwa i złożył życzenia świąteczne. Świąteczne życzenia przekazali również Marcin Piwnik, przewodniczący rady powiatu Tomasz Huk oraz burmistrz Marcin Marzec.

Biskup Nitkiewicz poprowadził modlitwę, po czym udzielił błogosławieństwa i wspólnie z uczestnikami łamali się opłatkiem, składając sobie życzenia. Spotkanie uświetnił występ młodych artystów z Zespołu Pieśni i Tańca „Sędomir” ze Szkoły Podstawowej numer 3 w Sandomierzu, dodając uroczystości świątecznego charakteru.

Fot.: Klaudia Tajs (sandomierz.naszemiasto.pl)

Popularne